Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Thermo Swiss

Që prej Shkurtit të vitit 2015 Thermoswiss është pjesë e Delta Group. Thermoswiss është fabrika më e re e prodhimit të polisterolit në Shqipëri. Rreth 70 % e produkteve të saj eksportohen, kjo pasi produktet e kësaj fabrike janë në përputhje me normat e standardeve ndërkombëtare. Thermoswiss i ofron çdo klienti garancinë e produkteve cilësore dhe mbi të gjitha ekologjike kjo falë një kontrolli të vazhdueshëm nga laboratorët më në...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres km 27,Durres Albania
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355682060749

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 12-08-2020 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si të aplikoni:

Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotësuese,
duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni , në adresën : [email protected]
Me mirësjellje ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore, Delta Group.

Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.

Kualifikimet

Kërkesat që duhet të përmbushin kandidatet:

  • Të ketë përfunduar Fakultetin Ekonomik.
  • Të ketë minimumi 3-5 vite eksperiencë pune.
  • Të zotërojë programin financiar Bilanc.
  • Të ketë aftësi të mira menaxhuese
  • Mosha e preferuar 27-40vjec.
  • Vendbanimi Durres.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".