Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 02-09-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-09-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Mektrin Motors Sh.p.k, prej 16 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri.

Përfaqësuesi zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, VolvoTrucks, Renault Trucks dhe Volvo Penta eshte ne kerkim te "Financier/e".

Detyrat

• Rregjistrimi periodik i faturave blerjeve/shitjeve, duke garantuar përputhshmërinë e tyre me kërkesat e legjislacionit tatimor;
• Regjistrimi i dokumenteve të bankës edhe arkës, rakordimet me bankat, kryerja e transfertave bankare, etj;
• Mbikëqyrja e vazhdueshme me përpikmëri e procesit financiar, evidentimi dhe ndjekja e klientëve me probleme në likuidime;
• Përgatitja edhe hedhja online e deklarimeve mujore tatimore në portalin e-Albania;
• Përgatitja e pasqyrave financiare mujore dhe vjetore dhe mbyllja e bilancit në fund të vitit fiskal;
• Përgatitia e raporteve financiare.

Kualifikimet

  • Të ketë Diplomë Universitare në Shkencat Ekonomike;
  • Preferohet ne Financë-Kontabilitet;
  • Të ketë minimalisht 3 vjet eksperiencë pune si Financiere/Kontabiliste;
  • Të ketë njohuri shumë të mira kompjuterike, përfshirë këtu edhe përdorimin e programeve financiare;
  • Të ketë aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese;
  • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
  • I/E afte per te punuar ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Transporti nga Durresi eshte i siguruar nga kompania.

Per te aplikuar per kete pozicion pune duhet te dergoni CV-ne tuaj me subjekt "Financier/e" ne adresen e emailit: [email protected]  

Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6, Durres

Per me shume info mbi Mektrin Motors vizitoni faqen tone www.mektrin.al ose na ndiqni ne rrjetet tona sociale.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Mektrin Motors

Mektrin Motors shpk eshte perfaqesuesi zyrtar ne Shqiperi per disa nga brandet me prestigjioze si Jaguar, Land Rover, Volvo Car, Volvo Trucks dhe Renault Trucks. Me nje eksperience shumevjecare ne treg, Mektrin Motors eshte lider per segmentin e automjeteve premium duke ofruar nje pakete te plote sherbimesh per klientet e saj, duke i mundesuar jo vetem makinen e tyre te endrrave,por edhe nje game te gjere sherbimesh pas shitjes. Of...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë