Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 67741 Financiere

Financier
Tirane, Shqipëri 08-07-2022 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vibtis kërkon Financiere - Vibtis është kompania e duhur për ty! Ejani të punoni si Financiere në një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë dhe ambjent për të mësuar.

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Detyrat

Detyra dhe pergjegjesite:

 • Rregjistrimi i blerjeve dhe shitjeve, rakordim në lidhje me levizjet e artikujeve.
 • Pergatitja e raporteve per deklarime mujore te blerje/ shitje.
 • Regjistron shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara sipas projekteve.
 • Kontabilizimin e dokumentave në sistemin e kontabilitetit.
 • Kontrollon saktësinë e të gjithë dokumentacionit të magazinës, ashtu edhe për saktësinë e veprimeve te kryera.
 • Rakordimi i mardhenieve me kliente furnitore dhe rakordimi i arkes.
 • Bashkëpunon me stafin e financës, për te krijuar dhe analizuar raporte financiare.

Kualifikimet

Kërkesat / Kualifikim / Eksperiencë:

Arsimimi:

 • Diplomë Universitare në Ekonomik/Finance/Kontabilitet);
 •  Minimumi 3 vjet eksperiencë në biznes dhe/ ose kontabilitet; 
 • Kualifikime / Specializime - Njohuri shumë të mira të komputerit dhe paketës Office (excel i domosdoshem);
 • Të njohë shumë mirë programin e Alpha Web;
 • Gjuhë të huaja: Anglisht, Italisht;
 • Aftësitë individuale

Aftësi analitike:

 • Aftësi shumë të mira komunikimi;
 • Aftësi në përgatitje raportesh;
 • I orientuar drejtë objektivave;
 • Të jetë fleksibël, edhe në rastet kur i ngarkohen detyra të tjera.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Apliko në: [email protected]  dhe na trego që je më i miri!

Adresa: 
"VIBTIS" sh.p.k është e pozicionuar në: Rruga Dervish Hima, Qendra Arena, Hyrja C kati i 5 -të, Tiranë, Shqipëri.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters e...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë