Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81709

Financier/e

Tirane, Shqipëri 09-10-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-10-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni: Specialist Finance
Departmenti:
Finance

Financieri është përgjegjës për menaxhimin e përditshëm të detyrave të tij/saj në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë.

Orari i Pune : 07:30-16:00 nga e Hena ne te Shtune 


Detyrat

Nje pjese e detyrave konsistojne ne:

 • Mirembajtja e pasqyrave dhe raporteve financiare.
 • Rakordim me klientet dhe furnitoret e kompanise.
 • Ndjekja e likujdimeve te kompanise.
 • Regjistrim i veprimtarise se arkes dhe te bankes .
 • Monitoron ecurinë e Klienteve/Furnitoreve;
 • Përgatit librin e shitjes për faturat e lëshuara me bazë mujore;
 • Rakordon informacionin me furnitorët / Klientet me bazë mujore;
 • Monitoron qarkullimet dhe marrëveshjet mes balancave të hapura klient/furnitor;
 • Deklarime dhe raporte mujore.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar studimet per Finance-Kontabilitet.
 • Te kete eksperience pune minimalisht 1 vit.
 • Te kete njohuri shume te mira te paketes baze MS Office (Excel) Programit Financa 5, Alpha.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te jete e komunikueshme me koleget dhe e gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
 • Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre së bashku me letër motivimi në adresën e e-mailit [email protected] duke përcaktuar në subjekt pozicionin 

Kompania Selmani Imp-Exp shpk 

Rr. “Konferenca e Pezës, Nd.67, H.1

Ish. Kombinati “Misto Mame”

Mob.    0682023222

Email: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.selmanishpk.com.al


SELMANI SHPK

SELMANI IMP-EXP sh.p.k, është një shoqëri e themeluar në 1994. Aktiviteti i saj fillestar ka qenë tregtimi me shumicë i materialeve të ndërtimit.

Katër vite eksperiencë mjaftuan për të ndërmarrë një hap të guximshëm. Në vitin 1998, u realizua investimi i parë në këtë sektor, ndërtimi i Impiantit të Zinkimit në të Nxehtë. Ky i fundit u pasua nga ndërtimi i një impianti te dyte në vitin 2000, si dhe mjaft investime të tjera në teknologji dhe në strukturën e brendëshme të ndermarrjes.

Prej 15 vjetësh Selmani shpk ofron shërbimin e zinkimit në të nxehtë sipas standardit EN1461 dhe depozita të zinkuara dhe inoksi per perdorim civil e industrial. Gjithashtu Selmani shpk prodhon konstruksione metalike si psh:

- zgara,
- rrethime e porta industriale,
- suporte për sinjalistikë rrugore,
- konstruksione për shtyllat e tensionit të lartë, shtylla ndricimi, rrjetit GSM
- Platforma sherbimi
- Shkalle industriale,
- etj.

Shoqëria SELMANI IMP-EXP sh.p.k përmbush standardet dhe kushtet për të konkurruar në tregjet më të mëdha europiane. Me një staf të kualifikuar, me eksperience, dhe te orientuar drejt shërbimeve profesionale, SELMANI sh.p.k , garanton shërbime të standarteve të larta, me një konstante që pak kompani e garantojnë.


INFORMACIONE KONTAKTI