Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-10-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Big Market kerkon te punesoje Financier/e .

Detyrat

 • Te kete njohur ne financen 5 ose programe financiare te tjera.
 • Te beje deklarimet ne sistemin tatimor per librat e blerjes,shitjes.
 • Te ndertoje listepagesen dhe te beje deklarimet ne sistemin tatimor.
 • Te beje rakordimet me furnitoret.
 • Te regjistroje fatura blerje dhe shitje.

Kualifikimet

 • Aplikanti duhet te kete mbaruar studimet ne Fakultetin e Ekonomise.
 • Eksperienca perben avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e emailit : [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0694081900

BIG MARKET

BIG MARKET

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Don Bosko, pallati Besa R, prane Gjykates Administrative
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0697921621

 • Pallatet Cabej,kombinat
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0697035641

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".