Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78287

Financier/e

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Vega Solar Sh.p.k, e themeluar në Nëntor 2018, ka arritur në një kohë të shkurtër të bëhet lider në tregun e energjive të rinovueshme në Shqipëri. Me nje staf administrativ prej 25 personash dhe grup pune prej 80 punonjësish, Vega Solar ofron sherbimet e saj në të gjithë territorin e Shqipërisë. Vizioni i kompanisë tonë është një Shqipëri e pavarur energjikisht, duke shfrytezuar burimet e rinovueshme të energjisë në një mënyrë miqësore me mjedisin.

Për të ofruar një shërbim sa më profesional Vega Solar po kërkon të zgjerojë stafin me një Financier/e.


Detyrat

 Përgjegjësitë kryesore:

 • Hedhja e të dhënave të sakta të transaksioneve të kompanisë;
 • Kontrolli dhe regjistrimi i faturave të kompanisë;
 • Përditësimi i veprimeve në banka dhe arka;
 • Hedhja e deklarimeve online të taksave dhe tatimeve të kompanisë;
 • Mban me korrektësi dokumentacionin në dosje;
 • Respekton legjislacionin dhe udhëzimet e tij;

Kualifikimet

 Kërkesat e profilit:

 • Të ketë përfunduar Fakultetin Ekonomik dega Financë.
 • Të ketë të paktën 2 vite eksperiencë pune në këtë profil.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze.
 • Të njohë mirë programin Alpha Web, Financa 5 në nivelin e kontabilistit si dhe të përdorë programet bazë Office, etj.
 • Të ketë njohuri shumë të mira rreth legjislacionit tatimor ne fuqi.
 • Mosha deri ne 30 vjec.
 •  

Orari i punës;

 • E Hënë-E Premte.
 • 08:00-12:30.
 • 13:30-17:00.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion ju lutem dërgoni CV-në tuaj me foto në adresën: [email protected] me subjekt “Financier/e”.

 Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen per intervistë pune.

 

*Çdo informacion që do të paraqesin kandidatet lidhur me shprehjen e interesit të tyre për sa më sipër, do të trajtohet me një nivel sigurie të standarteve më të larta për ruajtjen dhe përpunimin e këtyre të dhënave në përputhje të plote me parashikimet e ligjit nr. 9887 datë 10.03.2008 "Për Mbrojtjen e të Dhënave Personale" i ndryshuar dhe aktet nënligjore të nxjerra në zbatim të tij.

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Vega Solar Shpk

Vega Solar Shpk