Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72706

Financier/e

Tirane, Shqipëri 20-12-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-12-2022

---

---


Përshkrimi

JP CLIMA është një kompani e specializuar në shitjen me shumicë dhe pakicë të sistemeve te Kondicionimit , Aspirimit dhe Hidraulikes .
Ne ofrojme zbatimin e projekteve te ndryshme per klientet tane ne Shqiperi .

Shoqëria "JP CLIMA" kërkon të punesojë: Financiere


Detyrat

 • Regjistrimi I veprimeve financiare ne kontabilitet (kalkulim kostosh, rregjistrim importesh).
 • Kontroll i veprimeve te magazines, rakoordim ne lidhje me levizjet e materialeve.
 • Pergatitja e deklaratave tatimore (TVSH, TAP, Tatim Fitimi, sigurimet shoqerore) sipas procedurave & normave tatimore.
 • Pergatitja e Pasqyrave Financiare vjetoreTe zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanise.

Kualifikimet

 • Te jete diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise (Finance Kontabilitet –perben prioritet).
 • Te kete njohuri nga legjislacioni Tatimor ne Shqiperi.
 • Te jete perdorues te mire te programit Financa 5.
 • Te kete njohuri mbi self-care dhe procedurat e fiskalizimit
 • Te jete perdorues i mire i programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i).
 • Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja.
 • Te ruajne konfidencialitetin.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrojmë:

 • Kushte te mira pune sipas kodit te punes
 • Paga e kenaqshme

Adresa: Rruga Dytesore TR-DR, Km 1. Qendra Biznesit Pajton Center, Kati 4-te

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresat e emaile-ve: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit: 069 60 66 202

Jeni te lutur te përcaktoni pozicionin e punës për të cilin aplikoni.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
JP Clima

JP Clima