Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72489

Financier/e

Tirane, Shqipëri 13-12-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-12-2022

---

---


Përshkrimi

Ikona shpk kerkon te punesoje Financiere me eksperience.


Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Regjistrimi I veprimeve financiare ne kontabilitet (Fatura, Blerje, Arka, Banka).
 • Mbajtja e llogarive dhe te dhenave kontabel.
 • Kontroll i veprimeve te magazines, rakoordim ne lidhje me levizjet e materialeve.
 • Pergatitja e listepageses.
 • Pergatitja e planit te pagesave.
 • Pergatitja e deklaratave tatimore (TVSH, TAP, Tatim Fitimi, sigurimet shoqerore) sipas procedurave & normave tatimore.
 • Raporte dhe analiza te ndryshme per vendimmarresit.
 • Pergatitja e raporteve financiare (mujore/vjetore).
 • Te zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanise.

Kualifikimet

Kualifikime/ Kerkesa:

 • Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise (Finance Kontabilitet –perben prioritet).
 • Te kene njohuri nga legjislacioni Tatimor ne Shqiperi.
 • Te jene perdorues te mire te programit Alpha WEB dhe Financa 5.
 • Te pakten 4 vjet eksperience pune ne pozicione te njejte.
 • Te jene perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i).
 • Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja.
 • Te ruajne konfidencialitetin.
 • Te kete nivel anglishteje B1.

 

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:

 • Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te jete i/e komunikueshme me koleget dhe te gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e shoqerise.
 • Te karakterizohen nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia.
 • Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv-ne e tyre ne adresen : [email protected]

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Ikona shpk

Ikona shpk