Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83600

Financier/e

Tirane, Shqipëri 06-12-2023 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania  AlbBaker sh.p.k, specializuar ne tregtimin e artikujve elektrike industriale, kerkon te punesoje;

Financier/e


Kualifikimet

  • Te kete nje eksperience minimumi 2-3 vite ne finance ose ne banke
  • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze te shkruar dhe te folur C1.
  • Te di te perdori nje nga programet financiere finciare Alfa ose Financa 5.

 

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet;

  • Paga shume e mire 
  • E shtune e diele pushim.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen [email protected]

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te kontaktohen dhe kualifikohen per fazen e intervistes.

Adresa: Rruga Dritan Hoxha,Blloku Gintash,Laprake,Tirane
Nr. kontakti: 0692929800

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
A&G BAKER

Kompania juaj e besuar që nga viti 2015 për të gjitha produktet në fushën e avolzhimit.
Kompania u krijua duke pare nevojen qe kishte tregu per materiale ne fushen e avolzhimit dhe riparimit te  elektromotoreve,gjeneratoreve,trasformatoreve, etj.