Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 03-02-2022 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Elektricist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania AlbaLight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin, instalimin e materialeve elektrike, projektim dhe zbatim ne projekte publike dhe private, ne ndertimin e stacioneve te karikimit per makinat elektrike dhe kerkon te punesoje Elektricist/Teknik Elektrik.

Elektricisti/Tekniku Elektrik duhet te arrije objektivat e percaktuara ne menyren me profesionale dhe te detajuar.
Detyrat

Detyrat :

 • Pergjegjes per permbushjen e te gjitha hapave per instalime elektrike civile dhe industrial, lidhjen dhe mirembajtjen e tyre.
 • Te njohe me perpikmeri shtrirjen e rrjetit elektrik dhe te percaktoje llojet e materialeve te nevojshme per perdorim.
 • Pergjegjes per instalimet e realizuara nga ai dhe ne ndermarrjen e hapave per shmangien e cdo difekti apo problematike te mevonshme ne instalimet e kryera.
 • Te ofroje asistence elektrike ne rastet kur kerkohet nga kompania apo nga klienti, ne riparimin apo zevendeimin e pajisjeve elektrike.
 • Pergjegjes per realizimin e cdo detyre me profesionalizem dhe perpikmeri.
 • Detyra te tjera qe i caktohen nga kompania.

Kualifikimet

Kualifikimet :

 • Preferohet te kete mbaruar studimet per Inxhinieri Elektrike ose Shkolle Teknike Profesionale Elektrike.
 • Te kete eksperience ne fushe te ngjashme zbatimi.
 • Te zoteroje leje drejtimi kategoria B.
 • Te kete njohuri te mira te elementeve baze te sistemit elektrik dhe te rregullores se Sigurimit Teknik.
 • I disponueshem te punoje ne terren dhe ne grup.
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi.
 • Perpikmeri dhe detajist.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e e-mailit [email protected] ose te telefonojne ne numrin e tel 0684445550.
Te gjitha CV-te do te trajtohen ne baze te ligjit "Per mbrojtjen e te dhenave personale".     


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Teodor Keko, Unaza e re , Pallati Pelivani, Kati 1 , Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 68 444 5550

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë