Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75892

Elektricist

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Elektricist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-04-2023

18-03-2023

---


Përshkrimi

Shoqeria Tirana Cash & Carry Shpk, lider ne treg prej me shume se 25 vitesh, ofron pozicion pune per Elektricist.

Ofrojme;

  • Kushte shume te mira pune
  • Page konkurruese.

Kualifikimet

Aplikanti duhet te plotesoj keto kushte:

  • Te disponoje patente te klasit B
  • Te kete eksperience pune ne kete fushe, jo me pak se 2 vite.
  • Te jete i pajisur me certifikaten e profesionit
  • Te kete njohuri per hidraulik dhe mirembajtes.
  • Te jete bashkepunues dhe i afte te punoj ne grup

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne whats app, ne nr e cel: 355 69 406 5550

ose te na dergojne email ne adresen tone elektronike: [email protected]

Adresa jone: Prush, Gropaj, Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tirana Cash & Carry shpk

"Tirana Cash & Carry"shpk


INFORMACIONE KONTAKTI