Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77365

Ekzekutiv Teknik i Shitjeve

Tirane, Shqipëri 07-06-2023 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

07-06-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni  i shitës teknik ekzekutiv është të promovojë dhe shesë produktet e kompanisë duke demonstruar funksionet teknike të avancuara të produktit, si dhe përdorimet dhe përfitimet e tij.


Detyrat

 • Sigurimi i klientëve të rinj potencialë.
 • Mbajtja e kontakteve të rregullta me klientët ekzistues.
 • Udhëtimi në vendndodhjen e klientit për të folur për gamën tonë të produkteve.
 • Demonstrimi i veçorive teknike dhe përfitimeve të produkteve tona.
 • Këshillimi i klientëve për përmirësimet e teknologjisë dhe produktet e ngjashme.
 • Përpilimi i dokumenteve të tenderit dhe propozimeve të klientëve.
 • Gjenerimi i porosive të blerjeve dhe faturave të shitjeve.
 • Mbajtja e marrëdhënieve të forta me klientët.
 • Pjesëmarrja në kurse dhe seminare të trajnimit të produkteve.
 • Përmbushja e objektivave të shitjeve.

Kualifikimet

 • Diplomë në administrim biznesi ose fusha të ngjashme.
 • Eksperiencë e mëparshme si drejtues shitjesh.
 • Njohuri të forta të produkteve shkencore dhe teknike.
 • Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale.
 • Sjellje profesionale dhe miqësore.
 • Aftësi të forta komunikimi.
 • Njohuri bazë të sistemeve kompjuterike dhe softuerit të Office.
 • Rrjedhshëm në anglisht
 • Aftësia për të përmbushur objektivat e shitjeve dhe komisioneve.
 • Aftësia për të udhëtuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv me subjekt Ekzekutiv Teknik i Shitjeve ne adresen email [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EMANTE PANEL

Prodhim dhe tregtim te paneleve sanduic si dhe te aksesoreve te ndryshem qe lidhen me to. Import - eksport dhe tregtim me shumice e pakice te paneleve dhe mallrave industriale, materialeve ndertimore, profile hekuri dhe te tjera.


INFORMACIONE KONTAKTI