Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81998

Ekonomiste/Financiere Junior Durres

Durres, Shqipëri 16-10-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

EME ASHENSOR GROUP SH.P.K është distributori ekskluziv i kompanisë Schindler në territorin e Shqiperise për shitje, instalime, mirembajtje te ashensorëve, shkallëve dhe tapeteve lëvizëse.

EME ASHENSOR GROUP SH.P.K kërkon të punësojë:

Ekonomiste/Financiere (Junior)


Kualifikimet

 

 • Të kete perfunduar studimet e larta ne Fakultetin e Ekonomise (preferohet dega Finance).
 • Të kete njohuri mbi programet kompjuterike dhe ato financiare, preferohet Alpha Web.
 • Të ketë eksperiencë pune minimalisht 1 vit.
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.(e detyrueshme).
 • Të ketë aftesi te mira ne komunikim dhe te jete bashkepunuese ne grup.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes dhe te jete e vemendshme ndaj detajeve.
 • Të jetë e motivuar dhe e përgjegjshme gjatë orarit të punës.
 • Të mbroje të drejtën intelektuale të kompanise dhe të gjithë informacionin që do u jepet nga kompania.
 • Mosha e preferuar deri 30 vjece.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Orari i punës

 • E hënë - E premte
 • 8:00 – 17:00
 • E shtune 
 • 8:00 – 12:00

PAGA

 • Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune.
 • Mundesi rritje ne karriere ne baze te eksperiences se fituar.

KONTAKTE

Për me shume info mund te kontaktoni ne numrat tane: +355(0)672064551

ose mund të dërgoni CV tuaj në adresat e E-mailit:  [email protected]  [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EME Ashensor Group

E.M.E Ashensor Group është prodhuesi kryesor shqiptar i sistemeve të transportit siç janë ashensorët, shkallët lëvizëse dhe shëtitjet në lëvizje.

EME shet, instalon, mante dhe modernizon sistemet e transportit për pothuajse çdo lloj ndërtese në Shqipëri.

Kompania përdor në inxhinierinë më të fundit të teknologjisë, si dhe produkte të teknologjisë mekanike dhe mikroprocesore të dizajnuara dhe të testuara në mënyrë rigoroze për siguri, rehati, efikasitet dhe besueshmëri.