Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72510

Ekonomiste Fier

Fier , Shqipëri 15-12-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

15-12-2022

---

---


Përshkrimi

Arjon shpk  kërkon te punesoje : Ekonomiste me eksperience.


Detyrat

 • Mbajtja e marredhenieve dhe rakordimi me klientet, furnitoret;
 • Hartimi raporteve te ndryshme shitje dhe blerje;
 • Pergatitja e faturave tatimore te shitjes bazuar ne kontratat e nenshkruara mes paleve;
 • Mbajtja e gjendjes se inventarit te magazines, kartelave te artikujve, rakordimin me kontabilitetin;
 • Detyra të tjera të ngarkuara nga eprori përkatës.

Kualifikimet

 • Arsimi i lartë ekonomik ose në fusha të ngjashme me të;
 • Eksperience pune minimumi tre vite;
 • Të jetë e orientuar ndaj rezultatit dhe të jetë disponibel;
 • Të ketë aftësi komunikuese dhe bashkëpunim në grup;
 • Njohuri te programit financiar Finance 5 ose Alpha;
 • Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti;
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ARJON SHPK

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke) Tiranë/Albania.