Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75820

Ekonomiste Durres

Durres, Shqipëri 12-04-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-04-2023

---

---


Përshkrimi

Kantina e Pijeve Gjergj Kastrioti Skenderbeu Durres kerkon te punesoje per zyren e administrates : ekonomiste te brendeshme .


Detyrat

 • Regjistrimi i veprimeve financiare në kontabilitet (Fatura, Blerje, Arka, Banka);
 • Përgatitja e faturave të shitjes;
 • Mbajtja e llogarive dhe të dhënave kontabël;
 • Kontrolli i veprimeve të financës dhe rakordim;
 • Rakordimi periodik i klientëve, furnitorëve etj;
 • Kryerja e pagesave në bankë;
 • Detyra të tjera të ngarkuara nga eprori përkatës.

Kualifikimet

 • Arsim i lartë, ekonomi/financë/kontabilitet;
 • Të ketë njohuri të programit Financa 5 ;
 • Të ketë minimumi 1-2 vjet eksperiencë pune si ekonomist/e;
 • Të ketë aftësi komunikuese dhe bashkëpunim në grup;
 • Të ruajë dhe të mbrojë informacionet konfidenciale;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dergoni cv ne [email protected]
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë).


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kantina e Pijeve "Gjergj Kastrioti Skenderbeu"

Në vitin 2001 kantina pijeve “Gjergj Kastrioti Skëndërbeu” Sha u privatizua dhe që nga ajo kohë kanë nisur investimet në drejtim të përmirësimit të teknologjisë si dhe në futjen e linjave të reja automatike për mbushjen, ambalazhimin, etiketimin e pijeve alkoolike me një konfiguracion krejt të ri, me shishe 0,2; 0,5; 0,7; 0,75 litërshe. Investimet janë kryer në përmirësimin sipas standardeve bashkohore të sistemit të furnizimit me ujë, avull, energji elektrike si dhe në automatizimin e linjave të përpunimit të rrushit si dhe të ambalazhimit të produkteve tona. Kantina e pijeve “Gjergj Kastrioti Skëndërbeu”” është ndër të paktat kantina në Shqipëri që po merret me kultivimin e rrushit. Në zonën Arapaj të rrethit të Durrësit janë rreth 36 ha tokë ku gjenden të kultivuara varietete të ndryshme të rrushit si: Trebiano, Sangiovese, Cabernet Sauvignon etj, të mbajtura nën mbikqyrje të vazhdueshme edhe nga specialistë perëndimorë. Gama e produkteve tona janë frut i një pune të gjatë dhe kërkuese të një ekipi profesionist dhe krijues. Synimi ynë është ruajtja e traditës dhe përmirësimi jo vetëm i teknologjisë së përpunimit të rrushit por edhe aplikimi i njohurive bashkohore në këtë fushë.


INFORMACIONE KONTAKTI