Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78254

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

01-06-2023

---


Përshkrimi

AUTO START GROUP SHA 
KERKOJME EKONOMISTE FULL TIME  (operatore finance)


Detyrat

 • Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura.
 • Menaxhimi i arkes.
 • Rregjistrimi i veprimeve të magazines.
 • Rakordim dhe kontroll I llogarive të likujditetit, ndjekja e problematikave të likujditetit deri në zgjidhje.
 • Pagesa furnitorë të brendshëm dhe të huaj nëpërmjet e-banking.
 • Zbatim i detyrave të tjera financiare të caktuara nga eprori si dhe suportimin e zyrës në raste që lind nevoja.

Kualifikimet

 • Të jetë korrekte dhe e disiplinuar në menaxhimin e dokumentacionit .
 • Aftësi të mira organizative.
 • E afte te punoje ne grup.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.
 • Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.
 • Te kete eksperience te mepareshme ne pozicione te ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Email: [email protected] 

Whatapp: +355682064618


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AUTO START GROUP ASG

ASG Group është një nga lideret e tregut shqiptar në fushën e pjesëve të këmbimit. Produktet tona përfaqësojnë cilësi të lartë dhe origjine evropiane, ato gjenden në te gjithë territorin e Shqipërisë, duke krijuar një imazh pozitiv rreth shoqërise sonë. ASG Group ka investuar dhe vazhdon të investojë në rritjen e kapaciteteve të stokut dhe zgjerimin e gamës së produkteve.


INFORMACIONE KONTAKTI