Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75859

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 13-04-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-04-2023

---

---


Përshkrimi

Kerkohet nje Ekonomiste me eksperience per procesin e faturave te shtijes, hedhjen e vepimeve arke-banke, rakordimin e klienteve dhe te tjera mbeshtetese te departamentit te finances.


Kualifikimet

Kualifikime/ Kerkesa:
• Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.
• Te jene perdorues te mire te programit Financa 5.
• Te jene perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i).
• Te jene te mireorganizuar dhe te sakte.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e e-mailit : [email protected]

Ju lutemi percaktoni postin e punes per te cilin aplikoni tek subjekti.

Kontakt: 0672010720


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
IRIS COSMETIC

IRIS COSMETIC sh.pk has been in the market since 2000 and continues to be the leader in the Albanian market. IRIS COSMETIC is the leading distributor for a large number of well-known brands in Europe ranging from cosmetics, personal care products to household hygiene, professional hair and body products, professional hair salon equipment, and so on. Having a wide and diverse range of brands and products requires increasingly high flexibility, ability to continually change, flexible organization, investment in human resources, and brand development. Our goal is to generate sustainable business growth and create added value for our business partners and brands in our portfolio. Our customers are all well-known and convenient market participants, ranging from large channels, local retail channels, wholesale stores, independent local merchants, specialized sales channels. Therefore, IRIS COSMETIC is a select partner that meets the needs of our business partners with the optimum blend of product, service, flexibility and local knowledge. With a team of passionate professional experts we offer comprehensive and comprehensive solutions for sales, logistics services, marketing and brand management within our portfolio. In our business and operations we are led by Vision, Mission, Principles and Values.


INFORMACIONE KONTAKTI