Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 69316 Ekonomiste

Ekonomist
Durres, Shqipëri 31-08-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
70000 ALL
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Besniku shpk kerkon te punesoje Ekonomiste me eksperience. 

Aplikanti duhet te kete cilesite si me poshte : 

1- Te kete mbaruar Fakultetin e Ekonomise , ne njeren nga deget ekonomike  . 

2- Te jete njohes /e shume e mire e programit Financiar FINANCA5 

3- Te jete njohes shume i mire i gjuhes Angleze, favorizohen ata qe dine dhe gjuhe tjera plus.

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar Fakultetin e Ekonomise.
  • Te kete njohuri te mira te paketes Office.
  • Te jete njohese shume e mire e gjuhes Angleze.
  • Te jete njohese shume e mire e programit Financiar FINANCA 5.
  • Te jete e Komunikueshme dhe e afte te punoje ne Grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Paga 70,000 leke ne varesi te eksperiences.  Kontaktoni ne : 0672003771

Dergo CV ne email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".