Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 61956 Ekonomiste

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 05-02-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Coral  sh.p.k, kompani qe operon ne sektorin e perpunimit te produkteve te detit qe   nga viti 1994  me qender ne Durres kerkon te punesoje:

Ekonomiste me ekperience per dyqanin ne Tirane

Pagesa eshte e kenaqshme dhe kompania eshte me prespektive te larte ne kete treg .

Kandidati duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme:

Të ketë përfunduar arsimin e lartë në këtë fushë.                                                                                                                                        
Te  kete experience pune (minimum 2 vite);
Te jete fleksibel me oraret e punes ;
Të ketë aftësi analitike dhe komunikuese;
Të njohë programet bazë të kontabilitetit (Preferohet Financa 5);
Të përdorë programet e paketës MS Office;
Te jete i afte ne gjenerimin dhe nxjerrjen e raporteve ne lidhje me shitjet;                                                                                                      
Te banoje ne Tirane.
 
Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Coral shpk

Firma Koral Fish operon në sektorin e përpunimit të produkteve të detit që nga viti 1994. Prej shumë vitesh kompania operon dhe në tregjet ndërkombetare, veçanërisht në atë Italian, marrëdhëniet me të cilën janë intensifikuar së tepërmi vitet e fundit.

Produktet e ofruara nga Koral Fish janë produkte me or...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Km2 Durres-Tirane
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë