Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83655

Ekonomist/e

Tirane, Shqipëri 07-12-2023 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-12-2023

---

---


Përshkrimi

F2A - Me mbi 900 punonjës, 2500 klientë aktive dhe një xhiro vjetore mbi 60 ml euro,lider në Itali në shërbimeve të ofruara në sektorin e Financës operative dhe Burimeve Njerëzore.

Ne kërkojmë Kontabilistë në zyrën tonë në Tiranë.

Jemi në kërkim të një personi që dëshiron të përballet me një mjedis dinamik dhe vazhdimisht në zhvillim, i cili vendos cilësinë e shërbimit në radhë të parë dhe që ka si synim rritjen e tij profesionale. Në F2A ne u besojmë punonjësve tanë, ne investojmë në ta në trajnime te vazhdueshme dhe mundesi te mëdha.


Detyrat

Kontabilisti do të kujdeset që t'u ofrojë klientëve një shërbim konsulence të dedikuar 360 ° dhe do të operojë duke ndërvepruar vazhdimisht me ekipin e tij dhe mbikqyresin.

Puna operacionale do të bazohen në:

  • Rregjistrimin e veprimeve kontabel;
  • Hartimi i raporteve periodike;
  • Hartimi i pasqyrave financiare;
  • Kontakti me klientin;
  • Kryerja e aktiviteteve operative të dorëzimit;
  • Bashkëpunimi me Mbikëqyrësin për ndarjen e aktivitetit dhe flukseve te punes.

Kualifikimet

  • Njohje e mire e gjuhes italiane.
  • Studime ne fushen e ekonomisë.
  • Njohje e mirë e paketes Microsoft Office.
  • Motivim dhe ambicie për të mësuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të dërgojne cv ne: recruiment.[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
F2A Tirana Branch

F2a Tirana Branch eshte degë e F2A Srl me qendër në Milano e cila prej 60 vitesh ofron sherbime administrative dhe kontabiliteti për klientë italianë, me një gamë të gjërë sherbimesh, aftësish dhe ekspertësh që arrijnë të menaxhojnë cdo proces në mënyrë tepër profesionale.


INFORMACIONE KONTAKTI