Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-10-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në Kosovë dhe Shqipëri. Në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare.

Rrjeti ynë përfshin 15 qendra të shitjes në Kosovë dhe Shqipëri. Ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një periudhë afatshkurtër.

Ne shesim marka të njohura botërore dhe jemi përfaqësues ekskluzivë të shumë produkteve premium.

Gama jonë përfshin marka të tilla si Bosch, Continental, ATE, Castrol, ABS, Divinol, Magneti Marelli,Hazet, etj.

Ne kemi nevojë për mbështetjen tuaj në departamentin tonë të shitjes.

Detyrat

 • Zhvillimi i shitjeve në rajon dhe rritja e mëtejshme e shitjeve të produkteve.
 • Arritja e qëllimeve të shitjes .
 • Udhëheqja e ekipit në rajon.
 • Rekrutimi dhe trajnimi i stafit të shitjes.
 • Zhvillimi i strategjive të shitjes.
 • Monitorimi i performancës së ekipit dhe motivimi për të arritur qëllimet.
 • Mbikëqyrja e klientëve dhe hulumtimi i tregut.
 • Vëzhgimi i konkurrentëve.

 

Kualifikimet

Profili juaj

Ju jeni pozitiv, miqësor, të përkushtuar, dëshironi të mësoni gjëra të reja, punëtorë, të drejtë dhe i pëlqen automjetet.

Pjesën tjetër e mësoni tek ne!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

A kemi zgjuar interesin tuaj? Atëherë ju lutemi dërgoni CV-n deri me 30.09.2022 

tek: [email protected]

Ose klikoni këtu dhe mbusheni formën online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-qrHbTJXqrO0lzuQ97DqrUiO_mT4ovx7TcQsuWQLPSaq4aQ/viewform

Autopjesë Partner Sh.A

AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në Shqipëri dhe Kosovë. Që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një nga kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave lubrifikantë, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve. Stafi ynë prej rreth 60 kolegëve, në 10 dyqane, shërben tregun e auto serviseve dhe auto pjesëve. Bazuar në edukimin...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr : Vëllazëria nr.5, Derven, Fushë Krujë
 • Fushë-Krujë, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355-67-647 0649

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".