Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73843

Drejtor Kantieri

Tirane, Shqipëri 10-02-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

10-02-2023

---

---


Përshkrimi

Shoqëria "Lim-Em" sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.

Në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë.

LIM-EM me eksperiencë dhe reputacion të konsoliduar prej mbi 24 vitesh, ka hedhur hapa të rëndësishëm, duke projektuar dhe ndërtuar objekte të madhësive dhe funksioneve të ndryshme.

Kompania Lim-em ka hapur vendin vakant për Drejtor Kantieri.

 


Detyrat

 • Eshtë përgjegjës për sigurimin dhe plotesimin e të githë dokumentacionit Tekniko – Ligjor, Ekonomik sipas fazave të projektit në bashkëpumin me Departametet përkatëse (Teknik, Ligjor, Ekonomik) dhe sigurohet që dokumentacioni i projektit të jetë i plote dhe aktual.
 • Eshtë përgjegjes për menaxhimin e grafikut të punimeve dhe ndjekjen e ecurine e tij në koordinim me Departamentin Teknik të Grupit.
 • Eshtë përgjegjës për menaxhimin e buxhetit të projektit.
 • Koordinon përgatitjen e pjesës teknike të kontratave të sipërmarrjes.
 • Eshtë përgjegjës për përgatitjen e raporteve periodike në lidhje me ecurinë e projektit.
 • Eshtë përgjegjës për plotësimin dhe dokumentimin e të gjitha fazave të projektit.
 • Eshtë përgjegjës për monitorimin e progresit, mbikëqyrjen e shpërndarjes së materialeve dhe kryerja e kontrolleve të sigurisë dhe zgjidhja e çdo problemi që mund të pengojë punën.
 • Bashkëpunon me departamentin e blerjes së kompanisë, për të siguruar që urdhrat e blerjes të përcaktojnë në mënyrë adekuate kërkesat e specifikuara.
 • Eshtë përgjegjës të monitorojë vazhdimisht ecurinë e punonjësve, materialeve, fondeve dhe burimeve të tjera për të eliminuar humbjen. 

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
 • Të ketë trajnime specifike në ketë fushe.
 • Të ketë pervojat e përgjithshme në ketë fushë.
 • Të ketë mbi 7 vite eksperience pune.
 • Të ketë eksperienca të mëparshme në zbatim.
 • Prioritet eksperiencat jashtë shtetit.
 • Të ketë aftesi manaxheriale dhe aftësi për të punuar në grup.
 • Të zoterojë gjuhën Angleze dhe Italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në adresën: [email protected]

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Lim-Em

Shoqëria “LIM-EM” sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.

Në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë. LIM-EM me eksperiencë dhe reputacion të konsoliduar prej mbi 15 vitesh, ka hedhur hapa të rëndësishëm, duke projektuar dhe ndërtuar objekte të madhësive dhe funksioneve të ndryshme.

Aktivitetet e LIM-EM fokusohen në ndërtimin urban, tregtar dhe industrial deri tek prodhimi i materialeve inerte.

Vizioni i LIM-EM

Vizioni i LIM-EM është një rritje e vazhdueshme në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar duke ofruar standard, me një gamë të gjerë produktesh dhe projektesh të cilat karakterizohen nga fleksibiliteti, siguria dhe cilësia.

Misioni i LIM-EM

Duke shfrytëzuar çdo burim LIM-EM sjell produktin më të mirë për t'u rritur vazhdimisht në një treg konkurues. Investojnë në komunitetin përreth me përgjegjshmëri të plotë duke rritur besimin dhe bashkëpunimin me klientin dhe bashkëpunëtorët.


INFORMACIONE KONTAKTI