Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:

Tirane, Shqipëri 02-07-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria KEAD shpk është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit, veglave te punes, import / eksport që prej vitit 1993.

Kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore persa i perket veglave profesionale.

Detyrat

 • Të zhvilloj materiale grafike print si broshura, fletëpalosje, katalogë e materiale të tjera të lidhura me brandin e shoqërisë, projektet/shërbimet, si edhe fushata specifike.
 • Të zhvilloj materiale elektronike si banera online, email marketing, grafika levizese, videoanimation dhe videographics.
 • Të përmirësoj dhe standardizoj brandin e shoqërisë në të gjithë materialet vizuale print dhe dixhital.
 • Të zhvilloj materiale vizuale/video e materiale të tjera dixhitale në funksion të rrjeteve sociale të shoqërisë dhe projekteve.
 • Të mirëmbaje  website-t e shoqërisë, dhe rrjetet sociale dhe projekteve dhe të koordinoj proceset lidhur me rishikimin vizual/grafik të tyre.
 • Formulimi grafik i materialeve marketuese (detajet e paraqitjes së produktit). Hanging card Labels Blister Card nner box Outer box (shipping marks). Product Design.
 • Të mirëmbaj strategjinë e prezencës së shoqërisë dhe projekteve në media sociale dhe platformat online, në të gjithë kanalet dixhitale.

Detyra të përgjithshme:

 • Ti përgjigjet nevojave për asistencë të gjithë funksioneve, departamenteve në Shoqëri.
 • Komunikimi korrekt, me etike profesionale dhe miresjellje ndaj te gjithe punonjesve, klientëve, furnitorëve dhe palë të treta.
 • Detyra të tjera për të cilat punonjësi ngarkohet sipas nevojave të eproreve.
 • Komunikimi me furnitoret për sqarimin e detajeve të paraqitjes, dhe ndjekja e porosise deri në finalizim
 • Njdekja e procesit të implementimit të barkodeve Ideimi dhe ndjekja e porosive referuar produkteve promocionale (uniformat e stafit, rafte, roll up banner, kartëvizita, blloqe, stilo, varse celash, kartolina, etj …).

Kualifikimet

Kandidatët duhet të plotesojnë kriteret e mëposhtme:

 • Të kete përfunduar Arsimin e Lartë ne Dizajn
 • Preferohet te kete eksperience ne fushen e dizajnit.
 • Të ketë njohuri shumë te mirë të Adobe Photoshop dhe programeve të dizajnit.
 • Të jetë njohes shumë i mirë i gjuhës Angleze.
 • Të ketë aftësi shumë te mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion punë, ju mund të dërgoni CV në adresën e e-mailit: [email protected]
Vetëm personat e përzgjedhur do të kontaktohen për një intervistë pranë Departamentit të Burimeve Njerëzore.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".