Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 70681 Dispatch

Tjeter
Tirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: Dispatch           

Sektori: Logjistikë

Vendndodhja: Tiranë

Baboon është në kërkim të një koordinatore\koordinatori që do të jetë pika kyç e komunikimit mes klientëve, restoranteve dhe korrierëve. 

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Realizon dhe i përgjigjet telefonatave me korrierët.
 • Kontakton korrierin më të afërt me vendndodhjen e klientit dhe që është i disponueshëm për të transportuar porosinë.
 • Monitoron të gjitha porositë në sistem dhe kujdeset për kohën e dërgimit të tyrë.
 • Sigurohet që korrierët gjithmonë të respektojnë rregulloren e punës.
 • Transmeton çdo problem te eprorët.
 • Realizon raporte mbi performancën e korrierëve.

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

 • Eksperienca të mëparshme në komunikim përbëjnë avantazh.
 • Të njohë mirë Tiranën dhe adresat.
 • Njohuri shumë të mira kompjuterike.
 • Të jetë i\e aftë të punojë në grup.
 • Të jetë i\e aftë të punojë në presion dhe në limit kohor.
 • Të jetë i\e disponueshme për të punuar me turne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV në adresën e email: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, datë 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".