Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing Dixhital
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i punes: Digital Marketing Specialist 

 

 

Detyrat

Pershkrim i detyrave:

 • Hulumtoni tendencat e reklamimit;
 • Hulumtoni çmimet dhe produktet e konkurrentëve;
 • Vendosn për shfaqjen e duhur të reklamave;
 • Përcakton se çfarë përmbajtje do të shfaqet per klientët;
 • Zhvillon projekte për të krijuar përmbajtje;
 • Publikon përmbajtjen e marketingut dixhital në internet;
 • Zbatimi i fushatave të marketingut me email;
 • Mat trafikun dixhital;
 • Monitoron mediat sociale dhe Google Analytics;
 • Optimizon fushatat reklamuese me pagesë duke përdorur SEO dhe mjete të tjera;
 • Raporton mbi rritjen dhe analitikën e fushatave tek palët e interesuara;
 • Zmadhon fushatat për të maksimizuar ROI;
 • Monitoron statusin dhe buxhetin e projektit;
 • Kryerjen e studimit të tregut për të gjetur menyra si te informohen dhe shfaqen fushatat.

Kualifikimet

Kerkesa dhe Kualifikime:

 • Specialistët e marketingut dixhital duhet të kenë një diplomë në Marketing, Biznes, ose fusha të tjera që rrisin aftësinë e tyre për të krijuar përmbajtje origjinale të rëndësishme për promovimin e produkteve dhe shërbimeve të biznesit. 
 • Përvojë të mëparshme në shitje dhe shërbim ndaj klientit, në mënyrë që të kuptojnë se si të apelojnë për audienca të ndryshme dhe të kërkojnë të zgjerojnë bazën e klienteve. 
 • Përvojë në navigimin e mediave sociale si Facebook dhe Instagram, etj dhe të kuptojnë se si fjalët kyçe rrisin efektivitetin e marketingut. 
 • Aftësi organizative t'i ndihmojnë ata të mbajnë gjurmët e nevojave promovuese të kompanisë dhe kërkesat e pajtueshmërisë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv  ne adresen: [email protected] duke specifikuar në Subjekt të e-mail-it emrin e pozicionit.

duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".