Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78282

Banakier/e

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Banakier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

Hotel Comfort kërkon të punësojë: Banakier/e.


Detyrat

 • Mirëmban dhe është përgjegjës i produkteve të barit.
 • Duhet të jetë njohës/e i menuve dhe përbërësve të pijeve.
 • Kujdeset për pastrimin e gotave dhe enëve në hapësirat e banakut.
 • Të ketë përkushtim dhe durim gjatë orarit të punës.
 • Të jetë energjik dhe në shërbim të klientit në çdo kohë.
 • Të bashkëpunojë për inventarin e produkteve të barit.

Kualifikimet

 • Të ketë jo me pak se 1 vit eksperiencë pune.
 • Të jetë i/e aftë të përballojë fluksin e punës.
 • Të zbatojë etikën e punës.
 • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe bashkëpunuese me kolegët.
 • Të përshtatet në orarin e punës me turne.
 • Të ketë integritet, përgjegjshmëri dhe korrektësi.

Shënime


Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 069 266 4984


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Hotel Comfort

HOTEL COMFORT TIRANA is built in 2007. It is located right in the centre of Tirana
Rruga Fortuzi ,Tirana,Albania