Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78308

Back Office Support Agent

Tirane, Shqipëri 10-06-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

10-06-2023

---

---


Përshkrimi

VAS GROUP i themeluar në vitin 1994. operon në të 11 vendet e Ballkanit duke ofruar shërbime nga A në Z, përfshirë “meet & greet”, transferta në aeroport, autobus në dispozicion, guida eskortë, hotele, restorante, muze, atraksione të veçanta, etj. 

Aktualisht jemi në kërkim të personave energjikë për t’iu bashkuar ekipit tone në rritje, në pozicionet e mëposhtme:

Back Office Support Agent- Departamenti Vasdream


Detyrat

Detyrat e punës së Back Office e përfshijnë, por nuk kufizohen në:

 • Mbajtja e një qëndrimi pozitiv, empatik dhe profesional ndaj klientëve në çdo kohë, duke iu përgjigjur menjëherë pyetjeve të klientëve.
 • Komunikimi me klientët përmes kanaleve të ndryshme.
 • Njohja dhe zgjidhja e ankesave të klientëve.
 • Njohja e produkteve tona brenda dhe jashtë në mënyrë që të mund t'u përgjigjeni pyetjeve.
 • Përpunimi i porosive, formularëve, aplikacioneve dhe kërkesave.
 • Mbajtja e shënimeve të ndërveprimeve, transaksioneve, komenteve dhe ankesave të klientëve.
 • Komunikimi dhe koordinimi me kolegët sipas nevojës.
 • Ofrimi i komenteve mbi efikasitetin e procesit të shërbimit ndaj klientit.
 • Siguroni kënaqësinë e klientit dhe ofroni mbështetje profesionale për klientët
 • Kontakti me furnitorët ose hotelet nëpermjet emails ose telefonit në gjuhën angleze.

Kualifikimet

Kandidati ynë ideal duhet të përmbushë këto kritere:

 • Të ketë përfunduar studimet e larta.
 • Kualifikimet pasuniversitare perbejne avantazh.
 • Njohja e rrjedhshme e anglishtes është një domosdoshmëri. Njohja e gjuheve te tjera perben avantazh.
 • Mbi 2 vjet eksperiencë ne sherbimin ndaj klientit.
 • Fleksibilitet me orarin e punës me rrotullim dhe turne gjatë natës
 • Preferohet eksperiencë (Agjenci udhëtimi - Turizëm).
 • Disponibel per te qene fleksibel me oraret.
 • Shërbimi i emergjencës i detyrueshëm.

Shënime


Ju lutem dërgoni me email dokumentet tuaja të aplikimit në adresën [email protected] duke specifikuar pozicionin për të cilin aplikoni.

Afati i fundit për aplikim është data 10 Qershor, 2023.

Vetëm kandidatët e kualifikuar do të kontaktohen.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
VAS TOUR OPERATOR

Emri I Kompanisë:             Vas Tour Operatore 

Pranë shoqërisë sonë “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore” puna nënkupton të menduarit në mënyrë kreative dhe dhënie të zgjidhjeve novative për tregun si edhe problemet me te cilat ballafaqohet biznesi ynë.

Për ne, në mënyrë që të vazhdojmë të rritemi me të njejtin ritëm rritjeje që kemi aktualisht, është e nevojshme të kemi në ekipin tonë të punës profesionistë të talentuar dhe të motivuar në kompani me një dinamikë si e jona. Në kompaninë tonë, “Albtours ‘D’ Vas Tour Operator”, duke filluar që nga vitet e para të eksperiencës e gjatë gjithë karrierës suaj si një operator/e turistike, ju do të keni shumë mundësi të cilat do t’ju udhëheqin në një “udhëtim” i cili i tejkalon  kufinjtë gjeografikë.  Ndërkohë që ne  gjithnjë jemi në kërkim të profesionistëve të rinj dhe shumë të kualifikuar, gjithashtu prioriteti ynë mbetet mbështetja në zhvillimin dhe edukimin profesional të punonjësve  tanë aktualë. Nëse dëshironi të rriteni profesionalisht dhe të arrini plotësimin e objektivave tuaja personale dhe profesionale si edhe të zgjeroni aftësitë tuaja, atëherë dëshira juaj është e njëjtë me tonën tek  “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore”.


INFORMACIONE KONTAKTI