Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78280

B2b Sales Manager

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Klar Coffee Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirenjohur të Kafes Segafredo për Shqiperinë kërkon të punesoje: B2B Sales Manager


Detyrat

 • Një nga detyrat kryesore është Mbarevajtja e Klientit nga kontakti i parë deri tek shërbimi profesional;
 • Studimi i nevojave të tregut sipas zonave të mbulimit, identifikimi dhe gjetja e klientëve të rinj;
 • Prezantimi dhe njohja e klientëve me produket e brandit Segafredo Zanetti;
 • Kryerja e negociatave me klientin, përcaktimi i kushteve specifike të kontratës dhe finalizimi i saj;
 • Kontakton në mënyrë të vazhdueshme klientin për të ndjekur ecurinë dhe problematikat;
 • Koordinon me Supervizoren e Shitjes & Marketing;
 • Kryen plotësimin e databazës së të dhënave për klientet (Raportimi ditor/mujor, Kontakts in Working, Kontacts Pending);
 • Ndjek në mënyrë të vazhdueshme ecurinë e likujdimeve për klientët e tij/saj dhe sigurohet që për cdo rast situata e rakordimeve me klientin të jetë sa më e qartë;
 • Eshtë përgjegjës për ndjekjen e klientit, shlyerjet e debisë, dhe faturimet duke i mbajtur me shënime cdo ditë;
 • Ndjek zonën e përcaktuar dhe informon për cdo ndryshim apo mos-zbatime;
 • Paraqitet te klienti në mënyrë profesionale, me të gjithë informacionin e duhur (Kartevizitë,listë produktesh- Konsumet apo gjëndjen debitore të printuar);
 • Përmbush Planin e takimeve dhe kontratave të përcaktuar dhe përpilon raportet ditore për vizitatat tek klientet dhe raporteve të tjerë specifike sipas kërkesave të Supervizores;
 • Përgjegjës për arritjen e targetit mujor.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë;
 • Të ketë mbi 3 vjet eksperiencë pune në ketë fushë;
 • Të njohë mirë paketen e Microsoft Office;
 • Aftësi për të punuar në grup;
 • Të disponojë leje qarkullimi;
 • Të jetë i/e komunikueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klar&Coffee

Klar&Coffee


INFORMACIONE KONTAKTI