Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MB Consulting Shpk

MB Consulting is a leading firm of accountants and auditors based in Tirana.Established in 2005, we are build on astrong commitment to customer service. Our experienced team provides accurate,reliable and professional services tailored to enable each individual client reach its financial goals. Our services include accounting, tax,payroll, auditing, company formation,registered office and secretarial services.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-07-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MB Consulting shpall të lirë pozicionin e punës: Asistente Zyre

Kualifikimet

Kandidati/ja ideal/e duhet të përmbushë kualifikimet e mëposhtme:

  • Diplomë universitare në Drejtësi ose Shkenca Sociale;
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi në italisht dhe anglisht;
  • Njohuri shumë të mira të paketës MS Office;
  • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese;
  • Eksperienca e ngjashme në rol përbën përparësi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrojmë:

  • Ambjent pune dinamik.
  • Mundësi reale për zhvillim profesional dhe personal.
  • Pagë tërheqëse dhe konkurruese.

Kandidatet që plotësojnë kriteret e mësipërme mund të dërgojnë CV-në e tyre në adresën email: [email protected].al, duke specifikuar pozicionin në linjën e subjektit.

Ju informojme se të dhënat tuaja personale të dërguara në agjencinë tonë, ruhen konform ligjit nr. 9887, “Për mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".