Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ÇANAKU SHPK

ÇANAKU Materiale Ndërtimi operon në tregun Shqiptar që nga viti 2009 dhe mbulon një pjesë të konsiderueshme të shpërndarjes së materialeve të ndërtimit në Shqipëri. Gjithmonë është në bashkëpunim dhe partneritet me prodhuesit më cilësorë si në Shqipëri, ashtu edhe nga importi. Partnerët tanë kryesore janë KNAUF, WEBER SAINT GOBAIN, ISOVER SAINT GOBAIN, KNAUF INSULATION, FIBRAN, RENOVA PUTZ, FRAGMAT etj. Të orientuar gjithmonë t...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga 7 Nëntori
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0672088089

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ÇANAKU Materiale Ndërtimi operon në tregun Shqiptar që nga viti 2009 dhe mbulon një pjesë të konsiderueshme të shpërndarjes së materialeve të ndërtimit në Shqipëri. Gjithmonë është në bashkëpunim dhe partneritet me prodhuesit më cilësorë si në Shqipëri, ashtu edhe nga importi. Partnerët tanë kryesore janë KNAUF, WEBER SAINT GOBAIN, ISOVER SAINT GOBAIN, KNAUF INSULATION, FIBRAN, RENOVA PUTZ, FRAGMAT etj.

Të orientuar gjithmonë te produktet e cilësisë më të lartë me çmime të arsyeshme. Çanaku synon gjithmonë në përmirësimin e mirëqënies dhe sigurisë së ndërtesave tuaja. Klientët tanë renditen nga tregtarët me shumicë, firmat e ndërtimit, dyqanet dhe shkojnë deri te përdoruesit final të këtyre produkteve. Ne kujdesemi që t'i përshtatemi çdo kërkese dhe nevoje nga çdo nivel i klientëve tanë besnikë. Rritja dinamike në sektorin ndërtimit kërkon që ne ti përgjigjemi kërkesave të klientëve tanë anembanë Shqipërisë. Ju ftojme ti bashkoheni skuadrës tonë.

Kualifikimet

  • Diplomë Universitare në fushën e Ekonomise, Finance Menaxhim Biznes.
  • Të kete njohuri te gjuhes angleze.
  • Një angazhim për shërbime të shkëlqyera ndaj klientit.
  • Shkathtësi të shkëlqyera të komunikimit me shkrim dhe verbal.
  • Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale, përfshirë aftësinë për të ndërtuar shpejt marrëdhënie me klientët dhe furnitorët.
  • Kompetenca në aplikacionet e Microsoft duke përfshirë word, excel dhe outlook.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Email: [email protected]

Video


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".