Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:

Tirane, Shqipëri 02-07-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretare
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-07-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
300

Përshkrimi

Shoqëria jonë, KEAD, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit,veglave te punes, import/export që prej vitit 1993. Kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore persa i perket veglave profesionale.
Nëse jeni student te sapodiplomuar ose me eksperience 0-2 vjecare dhe kërkoni një mundësi punësimi, KEAD ju ofron të beheni pjesë e kompanisë. KEAD kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e biznesit.

Detyrat

Detyrat e asistentit/asistentes se finances

 • Kontrollon arken dhe banken
 • Ben kontroll te perditshem te gjendjes fizike te arkes per te gjitha monedhat dhe rakordon me gjendjen sipas librit te arkes.
 • Ruan gjithë dokumentat në sistemin komjuterik në programin përkatës
 • Kontakton me klientet nepermjet postes elektronike per detyrimet e prapambetura
 • Perpunon raporte te perditshme
 • Raporton tek shefi i Finances per mbarevajtjen e punes
 • Asiston në kontrollin e aseteve aktuale të kompanisë
 • Detyra te tjera sipas nevojes.

Kualifikimet

 • Diplome universitare-preferohet Diplome ne Finance dhe Kontabilitet
 • Të zotërojë shkëlqyeshëm Gjuhën Angleze në të shkruar dhe të folur
 • Aftësi shumë të mira kompjuterike
 •  Aftësi shumë të mira komunikimi,organizimi dhe bashkepunimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar per kete pozicion pune, ju mund te dergoni CV ne adresen e e-mailit: [email protected]

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per nje interviste prane Departamentit te Burimeve Njerezore.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".