Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74182

Asistente Finance

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Finance

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Connect Group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. Zgjerimi i biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen per tu theksuar se 90% e gamës së produkteve qe tregëtohen janë te importuara nga jashtë duke u shndërruar edhe distributor për Shqipërine të disa firmave të ndryshme.
Connect group i shërben të gjithë kompanive të cilat realizojnë punime infrastrukture, inerte, mobileri, lavazhe, kantiere ndërtimi etj.
Cilësia, siguria në punë dhe efikasiteti janë tiparet kryesore të cilat kanë celur portën e suksesit deri më tani, si edhe vizioni ynë për të ecur perpara.
20 Vite sherbim ndaj klientit jane fale marredhenies se stafit me njeri-tjetrin & suportit tone te pranishem cdo moment!

 • Përparësitë që duhet të ketë në punë: 
  Maksimizimi i shitjeve;
 • Permbushja me saktesesi;
 • Maksimale e kërkesave të klientëve.

Detyrat

 • Perpunon Kerkesat e Klienteve;
 • Te kete interes per njohjen e produkteve;
 • Të kujdeset për gjëndjen e inventarit;
 • Analize e vazhdueshme e stokut;
 • Analize e kartelave te klienteve dhe furnitoreve;
 • Maksimizimi i ofertes se shitjes duke perfshire edhe produkte te ngjashme;
 • Cdo gjë tjetër që nuk është përmëndur në këtë dokument do t'ju komunikohet verbalisht.

Kualifikimet

 • Te kete eksperience ne shitje;
 • Te jetë e komunikueshme dhe të kuptojë & plotësojë kërkesat e cdo klienti maksimalisht; T
 • ë jetë i aftë të punojë në grup dhe të përballojë presionin e punës;
 • Të ketë iniciativë dhe fleksibilitet në punë;
 • Të jetë korrekt/e me orarin dhe detyrat që i caktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Orari:

E hënë – E premte: 7:30 – 16:00
E shtunë: 7:30 – 14:00
E dielë:  Pushim

Nese po kerkoni nje vend ku te rriteni profesionalisht, ky eshte vendi i duhur!

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek adresa jone e e-mail: [email protected]


Vendndodhja: Rr. Siri Kodra, Blloku i magazinave (ish frigoriferi), ngjitur me karburantin Gega Oil.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Connect Group

Connect Group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. Zgjerimi I biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen per tu theksuar se 90% e gamës së produkteve qe tregëtohen janë te importuara nga jashtë duke u shndërruar edhe distributor për Shqipërine të disa firmave të ndryshme. Connect group I shërben të gjithë kompanive të cilat realizojnë punime infrastrukture, inerte, mobileri, lavazhe, kantiere ndërtimi etj. Cilësia, siguria në punë dhe efikasiteti janë tiparet kryesore të cilat kanë celur portën e suksesit deri më tani, si edhe vizioni ynë për të ecur perpara. 20 VITE SHERBIM NDAJ KLIENTIT JANE FALE MARREDHENIES SE STAFIT ME NJERI-TJETRIN & SUPORTIT TONE TE PRANISHEM CDO MOMENT!


INFORMACIONE KONTAKTI