Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Lider ne fushen e Beddingut ,Luxury,kerkon punonjese te cilat te kene mbaruar shkollen e larte per ekonomik dhe kane ambicie per pune me profilin si me poshte:

Asistente (Ekonomiste)

Kualifikimet:

  • Te kete mbaruar arsimin e larte.
  • Te kete aftesi te mira menaxhuese .
  • Te jete e profilizuar ne marketing.
  • Te jete e afte per te mbajtur te azhurnuar kontabilitetin klasik ne llogarit perkatese.
  • Te jete e afte ne perdorimin e programit Bilanc.
  • Te jete e shkathet dhe e komunikueshme
  • Experienca perben avantazh.
  • Transport i siguruar
  • Pagesa e kenaqshme.
  • Vleresim ne performance.

Faza e pare konsiston ne dorezimin e nje Cv-je me foto ne adresen [email protected] ; [email protected]

Vetem kandidatet e perzgjedhura do te njoftohen per interviste.

ADRESA :Autostrade Tirane-Durres km 9
Cel. :0692020114

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Faza e pare konsiston ne dorezimin e nje Cv-je me foto ne adresen [email protected] ; [email protected]

Vetem kandidatet e perzgjedhura do te njoftohen per interviste.

ADRESA :Autostrade Tirane-Durres km 9
Cel. :0692020114


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Luxury Bedding Shpk

Me nje eksperiencë më shumë se 20 vjecare në kerkim të kënaqësisë konsumatore, rritjes së larmishmërisë së produkteve, shërbimit të një cilësie sipas standarteve ndërkombëtare, vijmë me një përkushtim i cili qëndron dhe kërkon të jetë gjithmonë një simbol besimi, vazhdimësie dhe cilësie për të gjithë klientet tanë.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë