Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73842

Asistente Administrative

Tirane, Shqipëri 10-02-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistente Administrative

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

10-02-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërine, kërkon të punesojë një: Asistente Administrative.


Detyrat

 • Mban axhenden e takimeve dhe përcakton oraret e sakta për mbledhje dhe raporton për to;
 • Përgatit dokumentacione sipas kërkesave;
 • Mban dokumentacione që i ngarkohen ti ruajë apo ti dërgojë;
 • Mban shënime për këdo që vjen në zyrë bashkë me kontaktet;
 • Përgjigjet në telefon dhe e kalon në zyrat përkatëse duke mbajtur saktë të dhënat;
 • Përpilon shkresa të ndryshme;
 • Administrative sipas kërkesave;
 • Ruan konfidencialitetin për dokumentacione.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta për Shkenca Sociale /Administrim biznesi/ Mardhenie me publikun;
 • E aftë të punojë në skuadër por edhe në mënyrë individuale;
 • E aftë të koordinoj dhe balancoj punën;
 • Fleksible, e zotuar për punë dhe e përpiktë;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
 • Të jetë etike në marëdhenie me kolegët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klar&Coffee

Klar&Coffee


INFORMACIONE KONTAKTI