Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comBerat , Shqipëri 18-10-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Neptun shpk është pjesë e Balfin Group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve Elektroshtëpiake.
Përmbledhja e Pozicionit: Asistenti i Dyqanit është përgjegjës për plotësimin e kërkesave logjistike operative të dyqanit duke shërbyer si koordinator, ndjekës të plotësimit të nevojave të dyqanit dhe stafit në përmbushjen e detyrave të tyre funksionale në arritjen e objektivave të biznesit.

Pozicioni: Asistent Dyqani / Shërbim Klienti Berat
Vendodhja: Berat.


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë në ekipin tonë:

 • Përgjegjës për pregatitjen e dokumentacionit për operatorët e serviseve sikurse instruktuar nga kompania.
 • Përgjegjës për hedhjen në sistemet respektive të partnerëve apo intranet të Neptun të të dhënave përkatëse të garancive.
 • Asistim i klienteve për hedhjen online të garancive të produkteve kurdo që është e aplikueshme.
 • Suporti dhe ndjekja e finalizimit të procesit të post-shitjes për operatorin financiar IUTE; hedhja në sistem e të dhënave, printim i kontratave, firmosja e tyre, finalizimi i disbursimit dhe rakordimi i të dhënave me IUTE dhe/ose departamentin e financës Neptun (administrimi i kontratave origjinale dhe praktikave të kredive IUTE).
 • Pregatit cdo ditë raportet për menaxhimin e dyqanit sikurse dhe të tjera nqs kërkohen nga menaxhimi i dyqanit, si p.sh. performanca e stafit sipas treguesve përkatës të KPI-s, raporti i cross-selling, etj.
 • Organizon dhe koordinon transportet e dërgesave ne shtëpitë e klientëve dhe instalimet me shoferet, CC apo dyqanet e tjera.
 • Organizon dhe koordinon instalimet e AC me ES dhe CC; Raportimi dhe kuadrimi mujor.
 • Përgjegjës për ndjekjen e shpërndarjes së mjeteve të marketingut, fotot dhe kontaktet me departamentin e marketingut për të transmetuar kërkesat/nevojat e dyqanit për mjete marketing.
 • Përgjegjës për mbajtjen e listë-prezencës, turneve dhe komunikimin me HR (dërgimi sipas afateve dhe formateve përkatëse).
 • Përgjegjës për plotësimin e nevojave kancelarike dhe logjistike të dyqanit.
 • Dërgimi i ofertave të pregatitura nga stafi menaxherial i dyqanit tek klientët dhe palët e treta (institucionet, kompanitë private etj) dhe mbajtja e korrespondencës sipas kërkesave të tyre duke vendosur gjithmone në dijeni menaxhimin e dyqanit.

Kualifikimet

Kërkesat:

 • Edukimi: Diploma Universitare
 • Eksperiencat e punës: Të ketë 1-3 vite eksperiencë pune në pozicione të ngjashme me profil përpunim të dhënash dhe detyra organizative.

 

Kualifikime të tjera:

 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze (me shkrim dhe verbale);
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve të paketës Microsoft Office; excel; ëord
 • I aftë për të punuar në grup dhe aftësi shumë të mira komunikuese;
 • I gatshëm për të punuar nën presion dhe në situata sfiduese;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

 

NEPTUN  ju ofron:

 • Trajnim i vazhdueshëm;
 • Një pagë të drejtë të bazuar në merita dhe vlerësimin e performancës si dhe bonuse atraktive për arritjen e objektivit mujor;
 • Ambjent i shkëlqyer pune në dyqane moderne;
 • Mundësi karriere në një kompani në rritje dinamike.

 

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë aplikimet e tyre me e-mail në adresën tonë elektronike [email protected]

Afati i dorëzimit20.10.2022

Neptun shpk

 

“Neptun”, është kompania udhëheqëse në shitjen e produkteve elektronike në Shqipëri. Operon në një biznes ndërkombëtar në 4 vende të Ballkanit Perëndimor. Hyn në treg me anë të formateve moderne të shitjeve, duke iu ofruar konsumatorëve një gamë produktesh e shërbimesh të plota e gjithë përfshirëse.

Shtyllat më të forta ku mbështet strategjia e Neptun janë :...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".