Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83562

Arktiket /Urbanist

Tirane, Shqipëri 05-12-2023 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-12-2023

---

---


Përshkrimi

Building shpk , nga kompanite lider te ndertimit ne Shqiperi kerkon te punesoje : Arktiket /Urbanis.


Detyrat

Përshkrimi i detyrave dhe aktiviteteve kryesore:

 • Menaxhimi i projektit/projekteve strategjike dhe raportimi periodik.
 • Asistim në mbikqyrje të zbatimit të projekteve.
 • Perpunimin dhe referimin e informacioni te sakte lidhur me zona ku kompania shfaq interes per te zhvilluar dhe ndertuar.
 • Njohur te mira ne lidhje me institucionet perkatese.
 • Përgjegjës për përpunim të detaleve dhe vizualizim.
 • Organizimi i trajnimeve për përdorim të softvereve për vizualizim për stafin e brendshëm të kompanisë.
 • Prezantimi i projekteve.
 • Përgatitja e rekomandimeve për vendimmarrje.
 • Aktivitete të tjera ndërlidhese,ne zyre.

Kualifikimet

Përshkrimi i kërkesave për pozitën:

 • Ka të kryer shkollim të lartë/universitetin, drejtimi i arkitekturës.
 • Ka përvojë në projektim.
 • Ka përvojë në mbikqyrje.
 • Afësi në analiza statistikore dhe punëve kërkimore.
 • Aftësi të shkelqyer në MS Office, AutoCad, Archicad, 3Ds Max, Lumion.
 • Njohje e mirë e gjuhës angleze.
 • Aftësi organizative dhe përgjegjës për departamentin përkatës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-te e tyre ne adresen ; [email protected]

Ose te kontaktojne ne numrin : +355699439350

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


building.al


Building shpk

Ndertime civile, ndertime per banim dhe ndertime tregtare, import - eksport, furnizim, distribucion, shitje me shumice dhe pakice te produkteve dhe lendeve per ndertim. Tregti te produkteve te ndryshme. Import - eksport te produkteve te ndryshme. Ndertime te ndryshme.