Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Tirane, Shqipëri 14-07-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkëtar kase
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Arredim.al eshte kompani lider e profilizuar ne projektim dhe zbatim interieri per apartamente, Vila dhe ambiente tregetare.

Me zyrat qendrore ne Bllok-Tirane dhe staf te kualifikuar profesionistesh, operojme te perkushtuar per te ofruar dizajnet me te bukura dhe cilesore ne treg.

Detyrat

 • Të menaxhoje arkën dhe të bëjë rakordimet e duhura.
 • Përgatitja e faturave fiskale.
 • Pergatitja e Preventivave Financiar.
 • Pergatitja e raporteve financiare sipas nevojes.
 • Të asistojë kolegët në flukse pune.
 • Te njohë produktet dhe kategorite e tyre.

Kualifikimet

 • Te jetë i/e komunikueshëm/komunikueshme dhe të kuptojë & plotësojë kërkesat e cdo klienti maksimalisht;
 • Të jetë i aftë të punojë në grup dhe të përballojë presionin e punës;
 • Të ketë iniciativë dhe fleksibilitet në punë;
 • Të jetë korrekt/e me orarin dhe detyrat që i caktohen.

Shënime


Perfitimet tuaja:

 • Zhvillimi profesional me i mire ne sektorin e projektimit dhe zbatimit per interiere.
 • Ambiente komode pune.
 • Lokacion optimal.
 • Pagese e kenaqshme.

Mirëpresim aplikimet tuaja së bashku me portfolion në adresën tonë të e-mailit: [email protected] ose ne nr cel: 0676002010.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".






arredim.al

Sëbashku kthejmë në realitet ëndërrat mbi shtëpinë dhe biznesin tuaj, duke krijuar hapësira funksionale e të dizenjuara në ҫdo detaj. https://arredim.al/

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë