Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-08-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Area Manager për zonën e Veriut & Jug-Lindje, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në fushën e distribucionit në industrinë e FMCG.

Detyrat

 • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzistues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;  
 • Menaxhon, organizon, monitoron, trajnon dhe vlerëson punën e ekipit të shitjes; Identifikon dhe zhvillon strategji konkrete për realizimin dhe tejkalimin e objektivave;  Propozon oferta për promocionin e produkteve duke bashkëpunuar ngushtë me stafin e shitjeve dhe punëdhënësin;
 • Organizon takime me klientet për të identifikuar kërkesat e tregut aktual dhe në të ardhmen;
 • Ndjek proceset e punës sic përcaktohet në udhëzimet e shitjeve dhe në përputhje me synimet e caktuara nga kompania;
 • Bashkëpunon me sektorë të tjerë brenda kompanisë për të mundësuar kryerjen e sukseshme të procesit të shitjes sic përcaktohet në rregulloret dhe politikat e shitjeve;
 • Kryen aktivitetet e shitjes me qëllim përmbushjen e nevojave të klientëve arritjen e objektivave të paracaktuara;
 • Përgjegjës për mbledhjen e informacionit nga klientët lidhur me nevojat, shërbimet në menyrë që të përmirësojë performancën dhe imazhin e kompanisë;
 • Analizon dhe jep zgjidhje cështjeve problematike të ngritura nga klientët;

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta;
 • Të ketë minimumi 3 vite eksperiencë pune në pozicione të ngjashme, në menaxhim dhe shitje;
 • Aftësi shumë të mira analitike, planifikimi dhe menaxhimi;  
 • Njohuri shumë të mira të paketës MS Office;
 • Njohje shumë të mirë të gjuhës angleze;  
 • Aftësi shumë të mira organizuese dhe përcaktim prioritetesh;
 • Aftësi të shkëlqyera në komunikim dhe në të shkruar me vartësit dhe me klientët;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps:Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj. Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".