Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72683

Analiste te Dhenash

Tirane, Shqipëri 19-12-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

---


Përshkrimi

Kompania Degert Auto sh.a kerkon te punesoj Analiste te Dhenash Full Time ( Femer ).


Detyrat

  • Ndjek dhe analizon urdhër porosinë nga furnitori te klienti.
  • Monitoron dhe raporton mbi gjendjen dhe lëvizjet e stokut në magazinë.
  • Ndjek dhe koordinon marrëdhëniet e kompanisë me furnitorët.
  • Analiza dhe raporte të ndryshme sipas nevojës së departamentit.

Kualifikimet

  • Te kete perfunduar universitetin per Informatike, ekonomik ose matematik.
  • Te jete i organizuar dhe detajist per punen.
  • Te jete i perkushtuar ne cdo projekt ne menyre qe te respektohen afatet.
  • Te kete njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office, aftësi të avancuara në përdorimin e Excel
  • Aftësi për të përballuar presionin në punë.
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe punës në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar per kete pozicion pune,ju lutem te mund te dergoni CV-ne tuaj ne  adresen e e-mailit : [email protected] 

Kontakt : +355 69 60 58 830


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Degert Auto sh.a

Kompania Degert Auto sha eshte nje kompani me nje eksperience me shume se 25 vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve te automjeteve e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e konsumatoreve.

Kompania jone synon qe te ndertojme nje skuader te qendrueshme,me individe qe e vleresojne punen dhe qe duan te bashkepunojne me ne per nje kohe te gjate. Jemi ne kerkimi te individeve te motivuar per tju bashkuar ekipit tone.