Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Kodi Punës: 78244

Analiste të dhënash

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Analist Biznesi

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Efa Solution kerkon: Analiste të dhënash

Përshkrimi

Analizimi, procedimi, verifikimi , dhe raportimi i te dhenave per lendet e para ne prodhim.

 


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Analizon, pergatit dhe ndjek urdhër porosinë nga furnitori tek nenkontraktoret sipas datave te përcaktuara.
 • Monitoron dhe raporton çdo jave mbi gjendjen dhe lëvizjet e stokut në magazinë.
 • Ndjek dhe koordinon marrëdhëniet e kompanisë me nënkontraktorët (për kerkesa ekstra mbi PO *urdhërat e dërguara).
 • Ndjek porosite me nënkontraktorët për riparimet.
 • Analizon konsumin për lëndët e para.
 • Verifikon levizjen e materialeve të stok magazine me programin NAV
 • Analizon dhe ngre raporte të ndryshme sipas nevojës së departamentit.

Kualifikimet

Kriteret dhe kualifikimet:

 • Diplomë Universitare në një nga degët e Fakultetit Ekonomik ose Matematike.
 • Minimumi dy vite eksperiencë pune në përpunimin e të dhënave dhe analiza.
 • Aftësi të mira analitike.
 • Njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office, aftësi të avancuara në përdorimin e Excel.
 • Njohuri të gjuhës Angleze.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe punës në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatet e interesuar që plotësojnë kriteret më sipër janë të lutur të dorëzojnë Cv-në në adresën [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas rregullave për Mbrojtjen e të Dhënave Personale.
Do të kontaktohen per intervistë vetëm kandidatët e përzgjedhur


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".




EFA Solution

Efa solution is a company established in April 2015 that provides a combined service in the shoe production sector. We are specialized in production and we provide the best market solution throughout a simple work process. Our experience in the industry allow us to provide the know how and expertise that only a reliable local partner can.


INFORMACIONE KONTAKTI