Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-09-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Info Business Solutions ka nje pozicion vakant ne rolin: Analist Sistemesh ERP POZICIONI: ANALIST SISTEMESH ERP.

Detyrat

 • Eshte pergjegjes per ndjekjen e te gjithe ciklit te nje projekti implementimi sistemesh menaxhimi, qe prej analizes dhe dizenjimit te kerkesave te klientit, konfigurimeve te sistemit, testimit, trajnimit te perdoruesve si dhe ofrimin e sherbimit te suportit per sistemet e implementuara ne varesi te kerkesave te klientit.

Kualifikimet

 • Diplome universitare (ose ne perfundim te studimeve) ne nje nga deget e fakultetit te ekonomise;
 • Te kete njohuri ne fusha si: financa, logjistike, retail, prokurim, prodhim;
 • Te jete ne gjendje te kuptoje kerkesat e biznesit dhe t'i perktheje ato ne zgjidhje funksionale software;
 • Te jete ne gjendje te konvertoje kerkesat funksionale te klienteve ne analiza teknike per departamentin e zhvillimit;
 • Te jete ne gjendje te krijoje marredhenie konstruktive me klientet;
 • Te kete aftesi shume te mira analitike dhe i/e orientuar drejt detajeve;
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe asaj italiane;
 • Te jete shume bashkepunues/e me koleget/bashkepunetoret dhe aftesi shume te mira komunikuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Benefite:

Page konkurruese per tregun dhe benefite te tjera te lidhura me te. Pune over-time e paguar dhe orar fleksibel. Zhvillim i karrieres dhe sfida te vazhdueshme profesionale Trajnime, certifikime dhe perfshirje ne projekte te ndryshme nderkombetare. Ambient pune shume komod, me nje staf entuziast dhe energjik. Aktivitete staff retreat dhe team-building. Zyrat ndodhen ne lokacion shume strategjik, ne qender te Tiranes.

Per te aplikuar ju lutemi dergoni CV-ne tuaj dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e-mail: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themel...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Gjergji Center, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04 2251180
 • Mobile: 0692068130

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë