Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Google Travel

Google Travel

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-08-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Udhëtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Agjente udhetimi dhe sherbime utility.

Detyrat

  • Permbushja e detyrave te dhena ne kohe dhe me saktesi.
  • Manaxhimi i disa puneve ne te njejten kohe sipas prioritetit perkates.
  • Te punuarit ne menyre individuale dhe ne grup.
  • Te mbaje marredhenie te shume te mira pune me bashkepunetoret e kompanisë ne respektim te etikes se kompanise.

Kualifikimet

  • Të ketë përfunduar arsimin e larte, kualifikimet pasuniversitare perbejne prioritet.
  • Te kete eksperience pune ne fushen e agjensive turistike.
  • Te flase mire gjuhen angleze,preferohet edhe italishtja.
  • Aftësi të shkelqyera të komunikimit ne menyre profesionale.
  • Perdorimi i avancuar i Ms World, Ms Excel dhe Power Point.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV ne adresen : [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".