Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-07-2022 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Udhëtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000 ALL
Data e përfundimit
21-07-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
4

Përshkrimi

Luna Travel shpall pozicionin vakant per kater agjent/e biletarie/turizmi.

Kualifikimet

  • Te kene mbaruar studimet e larta.
  • Preferohet nje vit ekspercience pune ne pozicione te ngjashme (nuk eshte kriter i domosdoshem).
  • Njohuri te mira mbi perdorimin e rrjeteve sociale dhe internetit, paketes MS Office.
  • Njohja e gjuhes angleze, gjuhet e tjere perbejne prioritet.
  • Te keni aftesi shume te mira komunikimi verbale dhe me shkrim.
  • Te jene te afte te punojne nen trysni.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Paga shume e kenaqshme.

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne formatin PDF ne adresen: [email protected] ose na kontaktoni: 355693300300.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Luna Travel & Tours

Luna Travel & Tours

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë