Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 11-02-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjente shitjesh dhe marketingu


Ofrohet pune Agjente shitje dhe marketingu ne agjenci imobiliare.

  • Kandidatet duhet te plotesojne kriteret :
  • Te kene perfundur arsimin e larte
  • Te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe bindes
  • Te pelqejne punen e alternuar ne terren dhe zyre
  • Te kene deshire te rriten profesionalisht
  • Te kene njohuri te gjuhes angleze.
  • Nje gjuhe e dyte perben avantazh.
  • Te jene te orientuar tek sherbimi ndaj klientit dhe arritja e objektivave.
  • Rroge baze +%

Nese mendoni se i plotesoni kriteret e sipercituara dergoni aplikimin tuaj ne adresen :
 [email protected]
0676805600

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


RE/MAX Alpha

RE/MAX Alpha eshte agjenci ndermjetesimi per pasurite e paluajtshme, pjese e rrjetit me te madh global ne fushen imobiliare, me experience 50 vite, me shtrirje ne me shume se 100 shtete te botes dhe me mbi 130.000 konsulente. Skuadra e RE/MAX Alpha ju ofron sherbime ndermjetesimi per shitje, blerje, qiradhenie dhe qiramarrje te pronave, konsulence dhe informacione mbi tregun imobiliar dhe asistence deri ne finalizimin e transaksio...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë