Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74154

Agjente Shitjesh

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

01-03-2023

---


Përshkrimi

Pozicioni: Agjente Shitjesh ne Terren.


Detyrat

Funksionet Bazë dhe përgjegjësitë:

 • Te jete ne ndjekje te klienteve dhe te pikave te distribucionit te linjes, sipas strategjive te caktuara.
 • Te prezantoje ne menyre profesionale, te detajuar produktet te cilat trajtohen ne portfolin brandit.
 • Bazuar ne kerkesat e marra nga klientet, te organizohet ne shperndarje ne terren.
 • Tu ofroje sherbim profesional klienteve para dhe pas shitjes.
 • Te kete qellim dhe fokus krijimin e partneritetit me pika shitjesh me shumice.
 • Te jete vigjilent ndaj tregut dhe risive te ndryshme neper pikat e shitjeve.
 • Te sjelle ide te reja mbi zhvillimin e tregut ne baze te kontakteve face-to-face ne terren.
 • Pergjegjes per ndjekjen dhe arritjen e objektivave individuale mujore.

Kualifikimet

Kualifikime:

 • Diplome e shkolles se larte, preferohet profil Biznesi.
 • Preferohen kandidatë me mbi 2 vjet përvojë profesionale në ne shitje.
 • Aftësi të mira ndërveprimi ne shitje dhe te jete e orientuar ndaj klienti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni ne email: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Ami Event

Ami Event është kompania e parë në fushën e organizimit të eventeve e cila që prej vitit 2007 ndodhet pranë klientëve të saj në ditët e tyre më të lumtura. Në 10 vite ekperinecë në treg Ami Event është kujdesur të krijojë një emer të mirë marke duke ofruar gjithmonë një shërbim profesional në fushën e fustaneve të nusërisë dhe organizimit të festave.


INFORMACIONE KONTAKTI