Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-07-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albanian Distribution Company (ADC)-Partner Zyrtar i Vodafone kërkon Agjent shitjesh ne terren per VODAFONE.
Albanian Distribution Company është e kontraktuar nga "Vodafone Albania" SH.A me qëllim promovimin dhe shitjen e produkteve të Vodafone".

Detyrat

 • Promovimi i produkteve dhe sherbimeve;
 • Shpërndarja e broshurave sipas zonave;
 • Te orientoje sa me mire klientet e interesuar per produktet dhe sherbimet qe kompania ofron;
 • Ofrimi i informacionit të duhur për produktet/shërbimet që targetohen nga kompania për tu shitur;
 • Te zbatoje orarin e promocionit te grupit qe lead sipas afatit te percaktuar ne  planin  e promocionit;
 • Te mbledhi ankesat e ndryshme qe vine nga klientet dhe ti reklamoi ato sipas procedures se parashikuar;
 • Ndihmon kientët të gjejnjë një produkt të përshtatshëm për ta;
 • Angazhon klientët për tu gjetur nevojat që kanë;
 • Gjetja e klientëve të rinj;
 • Gjen, kualifikon dhe nënshkruan me klientë të rinje;
 • Lidhja e kontratave.

Kualifikimet

 • Aftësi të mira komunikuese;
 • Aftësi të mira analitike;
 • Njohuri te gjuhes Angleze perben avantazh;
 • Aftësi për të zgjidhur probleme;
 • Njohuri e telekomunikacionit (është epërsi);
 • Disponibilitet për të udhëtuar nëpër zona të ndryshme të Shqipërisë;
 • Të jenë të shkathët, energjik dhe bashkepunues;
 • Mosha 18 - 28 Vjeç.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen kushte dhe kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi. Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën [email protected] 
ose ne numrin tone te kontaktit 0692226611


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albanian Distribution Company ADC

ADC is a company already working with top telecommunications provider in Albania focusing on retail as well as B2B sales activities. Our focus is account management, direct sales both in residential and business segments and accessories distribution across the country.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë