Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comBerat , Shqipëri 21-07-2022 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AZA Electronics eshte ne kerkim te pozicionit: Agjent Shitjesh (Mashkull)
Vendodhja: Berat
Orari i punës: 6 ore ne dite

Detyrat

Detyrat
• Te komunikoje dhe sherbeje klienteve sipas standarteve te kompanise;
• Te realizoje objektivin mujor individual dhe ne grup te shitjeve;
• Pergjegjes per mirembajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve ne sektorin e tij;
• Te kete njohuri dhe te monitoroje stokun e produkteve ne sektorin e tij;
• Te menaxhoje ankesat dhe komentet e klienteve sipas standarteve te kompanise;
• Te informoje klientin lidhur me cmimet e produktit dhe menyren e mundshme te pageses;
• Te informoje dhe ti shpjegoje klienteve përdorimin dhe funksionimin e produkteve;
• Komunikon ne menyre profesionale me klientet dhe koleget;
• Sigurohet qe klientet te marrin nje sherbim te shpejte dhe cilesor.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mirëpresim të gjithë kandidatët e interesuar të cilët mund të dërgojnë aplikimin e tyre (CV-në) në adresën: [email protected], si edhe ne nr e telefonit 355697055345
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë.
Te gjithe aplikantet duhet te cilesojne ne subjekt pozicionin e punes qe aplikojne dhe ne cilin qytet jane te interesuar (aplikoj per pozicionin shitese ne qytetin e Beratit).


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AZA Electronic

AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne Shqiperi. Partneriteti pergjate ketyre viteve me kompani lider jo vetem ne Itali por edhe ne Europe dhe ne Bote i ka dhene kompanise kredibilitet dhe avantazh konkurues ne treg per sa i perkete cilesise dhe cmimit te produkteve,d...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë