Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83749

Agjent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 11-12-2023 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-12-2023

---

---


Përshkrimi

Lori Caffe kerkon te punesoje Agjent Shitjesh/ Sektori i kafes Turke


Detyrat

 • Kryerja e vizitave nëpër klientë sipas ditëve dhe zonave;
 • Mirëmbajtja e rafteve tek çdo klient sipas: Çmimit; Pozicionimit të Produktit; Numrit të Kodeve;
 • Studimi i nevojave të tregut sipas zonave të mbulimit, identifikimi dhe gjetja e klientëve të rinj.
 • Prezantimi dhe njohja e klientëve me produket e brandit Lori Caffe;
 • Kontakton në mënyrë të vazhdueshme klientin për të ndjekur ecurinë dhe problematikat.
 • Te zgjidhe ankesat e paraqitur nga kliente te ndryshem.
 • Tu ofroje shërbim klienteve, si para, po ashtu dhe pas shitjes.
 • Te mundesoje shitje nga gjithe gama e produkteve, pjese e katalogut.

Kualifikimet

 • Arsim i lartë, preferohet Dega Marketing.
 • Aftësi te shkelqyera komunikuese dhe negocimi.
 • Eksperience pune ne pozicione te ngjashme jo më pak se 2 vite.
 • Aftësi shumë të mira për të punuar në grup.
 • Lejë drejtimi (kusht i domosdoshëm).
 • Njohur të gjuhëve të huaja dhe paketes Microsoft.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarat/it te dergojne cv ne adresen[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.loricaffe.com


VALTELINA sh.p.k

Loricaffè u krijua ne vitin 1995, me objektiv te qarte; pasurimin e tregut shqiptar me aromen e vertete te kafese ekspres italiane. Hapat e pare nisen me nje pjekese te thjeshte, por pak kohe pas krijimit te saj, u vertetuan vlerat e verteta, cka beri qe dhe objektivi per te kapur majat ne tregun shqiptar por edhe me gjere, te kthehej ne realitet. Sot, Loricaffè eshte prodhuesi me i madh, me produktet e shumellojshme te kafese me cilesore ne vend. Marredhenia e hapur me klientet eshte receta e suksesit, e cila e ka kthyer Loricaffè ne nje lider te tregut. Pasioni per kafene eshte motoja jone dhe kete, kemi arritur ta perhapim kudo, ne bare, zyra e shtepi. Shija e mrekullueshme e mishelave tona nuk njeh limite sepse produktet permiresohen ne cdo kohe duke u bazuar ne plotesimin e kerkesave dhe kenaqesive te konsumatorit. Ndertimi i nje rrjeti te drejteperdrejte dhe korrekt te shperndarjes, jane kolonat ne te cilat mbeshtetet aftesia e kompanise per te qene fluide ne nje treg qe ka njohur vetem rritje.


INFORMACIONE KONTAKTI