Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81951

Agjent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Shoqeria "Evokhni" shpk, e cila ushtron aktivitetin e saj prej rreth 30 vjetesh ne fushen e importit dhe shitjes se produkteve te mishit dhe produkteve te tjera ushqimore eshte ne kerkim te Agjente Shitjesh.


Detyrat

 • Përgjegjës për identifikimin e klientëve të rinj.
 • Ndërton, mirëmban  dhe  përmirëson  marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta.
 • Përgjegjës për ndjekjen e marrëdhënieve me klientët.
 • Realizon planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga kompania.
 • Përgjegjës për ndjekjen e debive në zonën që mbulon.
 • Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve.
 • Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta.
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit.  

Kualifikimet

 • Te jene persona me integritet dhe me deshire per te punuar.
 • Të kenë aftësi të mira komunikuese.
 • Te afte per te punuar ne skuader.
 • Të kenë përfunduar arsimin e larte per Menaxhim Biznes ose Marketing.
 • Të ketë mbi 2 vite eksperiencë pune të ngjashme në distribucion preferohet ne sektorin ushqimore perfshire mishrat .
 • Të ketë njohje shumë të mire të zonave të ndryshme të Tiranës.
 • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

 Te interesuarit te dergojne CV ne adresen [email protected]

 Ose te kontaktojne ne nr e tel 0697045560


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EVOKHNI SHPK

Shoqeria "Evokhni" shpk, ushtron aktivitetin e saj prej rreth 30 vjetesh ne fushen e importit dhe shitjes se produkteve te mishit, qumeshtit dhe produkteve te tjera ushqimore


INFORMACIONE KONTAKTI