Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81785

Agjent Shitje Durres

Durres, Shqipëri 11-10-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-10-2023

---

---


Përshkrimi

AFSD (Albanian Food Solutions & Drinks) 100% shije dhe cilesi me produktete tyre profesionale te gatimit modern dhe tradicional! Kompania tregton produkte ushqimore dhe pije.
Ne kuader te zgjerimit te stafit kerkojme Agjent Shitjesh per kompani distribucioni, pije alkolike ne qytetin e Durresit.

Permbledhje e Pozicionit:
Puna e Agjentit te shitjes konsiston ne gjenerimin e klienteve te rinj, prezantimi i produkteve te kompanise kryesisht. ne markete, Bar-Restorante ne Tirane si dhe ne marrjen e porosive per klientet aktual.


Detyrat

  • Prezantimi i produkteve ne Markete dhe Bar-Restorante;
  • Te mbaj marredhenie te mira me klientet;
  • Te ndjek ecurine e produkteve ne secilen pike shitje te zones.

Kualifikimet

  • Eksperience te ngjashme ne kete pozicion;
  • Te jete i pajisur me Patente te klasit B;
  • Te kete njohuri te mira ne shitje;
  • Aftesi shume te mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
Paga
  • Opsioni 1.
 50,000 leke + 1% nga shitjet e agjentit/muaj.
  • Opsioni 2.
60.000 leke + 0.5% nga shitjet e agjentit/muaj.

Ju lutem dergoni CV tuaj tek  [email protected]  dhe per me shume informacion mund te telefononi ne 0694073159

Kompania AFSD (Albanian Food Solutions & Drinks) me adrese ne qytetin e Durresit tregton produkte pije alkolike Kokteil, marka te ndryshme Birrash etj.

Facebook: AFSD Company

Instagram: afsdcompany


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AFSD (Albanian Food Solutions & Drinks)

AlbanianFoodSolutions&Drinks 100% shije dhe cilesi me produktet tona profesionale te gatimit modern dhe tradicional! Forcojme shijen dhe reduktojme ne maksimum humbjen e lengjeve ne cdo gatim! Cdo shef meriton me te miren Knorr! Cmime teper te favorshme!


INFORMACIONE KONTAKTI